Orlovna Žďár nad Sázavou

Sportovní a společenské centrum

Spinning

SPINNING® je energeticky účinné skupinové cvičení na stacionárních kolech, které spojuje hudbu, motivaci a představivost do jednoho celku s přesně dávkovaným tréninkem. Tento originální cyklistický program nabízí fyzické a psychické prvky sportovního tréninku lidem každého věku a úrovně zdatnosti.

Pro koho je SPINNING®?

Pro ty, kteří si chtějí udržet nebo zlepšit svoji kondici jednoduchým a zábavným způsobem. Nemusíte být zrovna vrcholoví sportovci, dokonce nemusíte nikdy předtím sportovat, a přesto můžete zajít na SPINNING®. Nemusíte se učit žádné složité pohyby. Budete nenásilným způsobem pracovat na své fyzičce a zároveň pročistíte svoji mysl – i když je vám šedesát nebo máte 130 kilo.

Pro ty, kteří chtějí pečovat o svoji postavu.

SPINNING® je ideální prostředek ke zhubnutí. Při jedné 45 minutové lekci průměrně spálíte 400 až 600 kCal, což je 12-krát víc než při aerobiku, aniž byste zatížili své klouby. Pravidelný SPINNING® trénink vám pomůže účinně tvarovat a zpevňovat vaši postavu. Získáte pevný zadeček a štíhlé nohy.

Pro sportovce

SPINNING® program umožňuje specializovanou přípravu pro všechny druhy sportů. S pomocí měřiče tepové frekvence lze simulovat konkrétní tréninkovou zátěž – vytrvalost, rychlost, výbušnost a intervalový trénink. Pro svoji vysokou účinnost je SPINNING® běžně používán ke zlepšení kondice hráčů NHL.